Zabawki erotyczne, a zaufanie do parnerki seksualnej.

Od 30 letniej kobiety: Wibrator to dla mnie najłatwiejszy sposób na orgazm. Uwielbiam, kiedy mój mąż robi to ze mną, ponieważ jego technika jest lepsza niż moja. Siedzimy na podłodze lub na łóżku, tyłem do niego, a on przytulony do mnie. Dużo kontaktu ze skórą! On sięga jedną ręką i używa wibratora na mojej łechtaczce, podczas gdy drugą ręką trzyma mnie i głaszcze.

40-letni mężczyzna mówi: Kiedy byłem młodszy, przerażała mnie myśl, że moja partnerka mogłaby używać wibratora. Teraz lubię używać go z nią od czasu do czasu. Uważam, że podniecająca jest stymulacja spodniej strony penisa i grzbietu wokół główki. Bezpośredni nacisk jest zbyt silny. Moja partnerka używa ręcznego wibratora i bierze mojego penisa w swoją dłoń.

A 25-letni mężczyzna mówi: Moja narzeczona i ja dostaliśmy pudełko zabawek seksualnych jako prezent pod prysznic od przyjaciół. Na początku śmialiśmy się z tych rzeczy. Potem postanowiliśmy spróbować. Nałożyliśmy na siebie miodowy pył i zlizywaliśmy go, przypięliśmy się do łóżka za pomocą rzepów i użyliśmy każdej przystawki do wibratora. Zabawki są zabawne!

Miłość erotyczna jest połączeniem wielu elementów, takich jak pożądanie i akceptacja, otwartość i bezbronność. Ale elementy miłości unoszą się luźno w nieładzie, jeśli nie są związane zaufaniem, niewidzialną nicią łączącą. Niektórym ludziom niezwykle trudno jest zaufać, inni zaś zbyt łatwo obdarzają zaufaniem niewłaściwe osoby. Niektórzy zdradzają zaufanie swoich partnerów, prowadząc pozamałżeńskie romanse lub zachowując się w inny krzywdzący sposób. Jeśli związek, w którym doszło do zdrady, ma zostać naprawiony, partnerzy muszą nauczyć się ufać i być godnymi zaufania od nowa. Ilekroć pary wymieniają swoje obszary konfliktu, mówią o kwestii zaufania, choć mogą nie używać tego słowa. A może chodzi o seks przez telefon? Jedno z nich ma romans, łamiąc przysięgę małżeńską. Pieniądze? Jedno z nich stale przesadza z wydatkami, naruszając budżet, umowę pieniężną, którą zawarli jako małżeństwo. Dzieci? Jedno z nich idzie za plecami drugiego, idąc na ustępstwa i zdobywając status uprzywilejowanego rodzica. Teściowie? Jeden z partnerów zdradza drugiego, przedkładając lojalność wobec rodziny nad lojalność wobec małżeństwa. Nawet pozornie drobne codzienne sprawy, które sprowadzają pary do kłótni, mają swoje podłoże w zaufaniu. Intymne tajemnice są zdradzane, a obietnice łamane. On nigdy nie robi tego, co mówi, że zrobi. Ona opowiada swoim przyjaciółkom o jego problemach seksualnych. To nagromadzenie drobnych przykrości sprawia, że ludzie są tak wściekli, ponieważ czują, że nie mogą już ufać swoim partnerom. Zaufanie nie jest opcjonalnym elementem w związkach miłosnych. To podstawa. Czy można mieć dobry seks bez zaufania? Być może, ale nie na konsekwentnej podstawie. Czy ty ufasz swojemu partnerowi? Czy twój partner może ufać tobie? Czasami odpowiedzi na te pytania nie są oczywiste.

Inne atrakcyjne dziewczyny