Teresa

☎ Zadzwoń ☎
☎708-877-569 (7,69zł/min)lub napisz:
SMS o treści: ERO.Teresa i wyślij
pod numer 73806 (3,69zł/sms)
Cześć, jestem Teresa i jestem Twoją napaloną seks telefonową kochanką na dziś wieczór. Wyobraź sobie, że jesteśmy sami w sypialni, a ja leżę na łóżku, czekając na Twój telefon. Myślę o Tobie i o tym, jak bardzo chcesz zobaczyć moje piękne piersi i dotknąć mojej mięciutkiej cipki.

Gdybym była teraz przy Tobie, pozwoliłabym Ci zrobić ze mną, co tylko chcesz. Chciałbyś, żeby zaczęłam od lizania Twojego kutasa? Tak bardzo chcę poczuć go w mojej buzi, a potem we mnie, w mojej mokrej cipce. Wyobrażasz sobie, jak głęboko wbijasz swojego fiuta we mnie, a ja krzyczę z rozkoszy?

Lub może chcesz spróbować czegoś bardziej wyuzdanego? Przygotuję się na to, co tylko zechcesz. Wyobrażasz sobie, jak wbijasz swój kutas we mnie i pocierasz moją ciasną dupcię? Tak, boli trochę, ale jednocześnie czuję niesamowitą rozkosz.

Czuję się bardzo podniecona, gdy tylko myślę o Tobie i Twoim twardym członku, który chce wejść we mnie i dać mi tę chwilę niesamowitej rozkoszy. Chcę, żebyś poczuł się dobrze ze mną i spełnił swoje fantazje poprzez rozmowę ze mną. Pamiętaj, że jestem Twoją słodką i seksowną kochanką, a moja całe ciało jest do Twojej do dyspozycji. Jestem tutaj dla Twojej przyjemności.

Jeśli chcesz poczuć całą tę rozkosz w rzeczywistości, to nie czekaj dłużej i zadzwoń do mnie. Czekam na Twój telefon, mój kochany.

Inne atrakcyjne dziewczyny