Seksualna pielęgnacja urody. Czego pragną mężczyźni?

Przez ostatnie piętnaście lat mężczyźni byli rynkiem wzrostu dla salonów kosmetycznych. Kosmetyki do twarzy, manicure i masaże relaksacyjne: dowiedz się, jakie zabiegi są pożądane przez mężczyzn, aby zaoferować usługi dostosowane do potrzeb tej nowej grupy klientów!

Kosmetyki tylko dla nich.

Od mniej więcej dwudziestu lat mężczyźni radykalnie zmienili swoje podejście do kosmetyków. Minęły już czasy, kiedy zestaw kosmetyków ograniczał się do dezodorantu i zestawu do golenia: obecnie męska szafa może być wypełniona kremami nawilżającymi, peelingiem, konturówką pod oczy lub produktem przeciwzmarszczkowym. Kilka głównych marek opracowało własne linie produktów dla mężczyzn. Dla spa lub instytutu urody, który chce przyciągnąć mężczyzn, istotne jest, aby przedstawić tego typu produkty, aby czuli się oni jak w domu.

Salon, w którym czują się dobrze.

W istocie, jeśli wymagają pielęgnacji urody, większość mężczyzn niechętnie odwiedza salon, którego klientela składa się głównie z kobiet. Dlatego salony dla mężczyzn mnożą się i w dużych miastach jak i tych mniejszych. Nie poświęcając im całego salonu, przestrzeń otwarcie „przyjazna mężczyznom” może być rozwiązaniem przyciągającym ich, poprzez rozładowanie nieśmiałości i wyzwolenie chęci dbania o swoje ciało.

W zależności od wieku.

Według ekspertów z salonów kosmetycznych, którym udało się już przyciągnąć mężczyzn, są oni szczególnie zainteresowani takimi zabiegami jak: jednorazowa lub trwała depilacja woskiem, zabiegi na twarz (oczyszczające, przeciwstarzeniowe), masaże relaksacyjne, ale także manicure czy pedicure. W zależności od wieku klienta mężczyźni wymagają bardzo różnych rodzajów pielęgnacji dzięki czemu łatwiej jest im poderwać dziewczynę na sex telefon aby uzuskać erotyczne spełnienie. Na przykład, w wieku od 20 do 35 lat, chcą wyglądać świeżo i zrelaksowanie przez cały czas, z naciskiem na pielęgnację skóry i usuwanie włosów. Z kolei osoby w wieku 35-45 lat częściej chcą zamaskować oznaki zmęczenia, by wyglądać jak nowe. Najpopularniejsze zabiegi dotyczą twarzy, szczególnie w celu redukcji cieni i niedoskonałości skóry. Wreszcie, w przypadku osób po 50 roku życia, nacisk na usuwanie zmarszczek jest znacznie mniejszy niż w przypadku kobiet. Z drugiej strony, koncentrują się na eliminowaniu plamek skórnych, trądziku różowatego, czy też na usuwaniu włosów z nosa lub uszu.

Inne atrakcyjne dziewczyny