Poznaj najczęstsze mity na temat seksu

Istnieje kilka błędnych przekonań, które mogą sprawić, że ludzie czują się niepewnie lub obawiają się seksualnej porażki, jeśli nie żyją zgodnie z tymi oczekiwaniami lub przekonaniami. Zajmiemy się tutaj kilkoma z nich, ale zawsze pamiętaj o jednej, najważniejszej rzeczy. Jeśli to sprawia, że oboje jesteście szczęśliwi i nie boli ani nie wpływa negatywnie na innych, to idźcie dalej i nie martwcie się. Musicie tylko żyć zgodnie z oczekiwaniami siebie nawzajem, a nie kogokolwiek innego. To powiedziawszy, istnieje kilka błędnych przekonań, którymi nie powinieneś się martwić, jeśli chodzi o seks.

Seks powinien trwać minimum 15 minut.
Seks musi być tylko tak długi, jak obie osoby chcą, aby był. Godzinne sesje maratońskie nie sprzyjają wspaniałym doświadczeniom seksualnym. Godzinne sesje sprawiają, że genitalia są obolałe. Jeśli oboje możecie osiągnąć orgazm w 60 sekund, to 60 sekund jest dla was świetne. Jeśli zajmie ci to 18 minut, niech tak będzie. Ale czas trwania jest rzeczą subiektywną, ważne abyście oboje byli zadowoleni.

Celem powinno być dojście razem.
Jednoczesne orgazmy są miłe, ale nie zdarzają się zbyt często, chyba że oglądasz film porno. Skoncentruj się bardziej na zadowalaniu i sprawianiu przyjemności swojemu partnerowi, a reszta, przyjdzie sama.

Antykoncepcja jest obowiązkiem kobiety
Daj spokój, powinniśmy mieć to już za sobą. Antykoncepcja jest obowiązkiem obojga partnerów. Mężczyzna nie powinien wierzyć na słowo kobiecie, a kobieta powinna nalegać na użycie prezerwatywy, jeśli tego właśnie chce. Dotyczy to również seksu oralnego.

Masturbacja jest niezdrowa
Gdyby masturbacja zrujnowała twój wzrok, prawie każdy facet i większość kobiet potrzebowałaby okularów. Faktem jest, że masturbacja jest zdrowa i pozwala ludziom poznać swoje ciało i to, co jest dla nich dobre. W przypadku mężczyzn badania wykazały, że im więcej wytrysków, tym mniejsza szansa na zachorowanie na raka prostaty. Więc jak gdybyśmy potrzebowali powodu, oto on. Masturbacja jest również doskonałym środkiem odstresowującym i pozwala nam zaspokoić popęd i potrzeby, gdy nasi partnerzy nie są dostępni.

Pierwszy raz jest zawsze wyjątkowy
Pierwszy raz, kiedy człowiek uprawia seks, jest często nieporadny, a czasem bolesny. Nie jesteśmy urodzonymi ekspertami i musimy się tego nauczyć. Mężczyźni mogą osiągnąć orgazm zbyt szybko, a kobieta może odczuwać ból, który może wynikać z penetracji po raz pierwszy. Pierwszy raz między ludźmi, którzy kochają i dbają o siebie JEST specjalny na poziomie emocjonalnym i to jest to, co oboje partnerzy powinni skupić.

Seks oralny nie jest tak naprawdę seksem.
Faceci mogą próbować i powiedzieć ci, że ale niech się prawdziwe. Jest to forma seksu, a seks nie zawsze musi wiązać się z penetracją.

Kobiety doświadczają orgazmów głównie poprzez seks waginalny
Wiele kobiet zazwyczaj nie ma orgazmu poprzez konwencjonalny stosunek. Wymagają one innych form stymulacji. Niektóre pozycje mogą zwiększyć stymulację, ale to nie jest porażka, jeśli kobieta nie ma orgazmu przez stosunek. Partnerzy muszą to zrozumieć i zapewnić dodatkową i inną stymulację zgodnie z wymaganiami.

Inne atrakcyjne dziewczyny