Nauka seksu poprzez gry planszowe dla dorosłych

Czy można aktywnie uczyć się seksu poprzez wspaniałą zabawę? Jak pokazują gry planszowe dla dorosłych – jak najbardziej można. Na pewno przypadną one do gustu tym, którzy mają pewne opory przed zdobywaniem nowej wiedzy, a mimo tego chcieliby się rozwijać, bo nie zamierzają stać w miejscu. Mózg kształtuje się nie tylko podczas typowej nauki. Wbrew pozorom takie wkuwanie słówek czy formułek na pamięć nie jest dla niego zbyt aktywną i efektywną formą zdobywania wiedzy – jak pokazały już liczne badania naukowe, jeżeli mózg jest „zmuszany” do edukacji w sposób bierny, błyskawicznie zapomina to wszystko, czego w teorii zdołał się nauczyć. Jest to typowo szkolna metoda edukacji, która po prostu nie działa. Aby umysł lepiej radził sobie z zapamiętywaniem różnych rzeczy, trzeba go zmusić do aktywnej pracy i zadziałać na niego różnymi bodźcami. To właśnie robią gry planszowe dla dorosłych. Potrafią zaciekawić i zaintrygować każdego człowieka tak bardzo, że nawet nie dostrzega on tego, iż właśnie jego mózg wykonuje ciężką pracę.

Planszówki nawiązujące do sex telefonu tylko w teorii są jedynie formą relaksu. Oczywiście bawią i pomagają odpocząć oraz zbliżyć się do przyjaciół czy rodziny, jednakże w tym samym czasie dyskretnie i zwykle totalnie niezauważalnie pobudzają mózg i wszystkie jego części. Dzięki nim nareszcie zaczyna on intensywnie pracować. Jest pobudzany, ale wyłącznie w ten korzystny sposób, który nie jest dla człowieka męczący. Właśnie z tego powodu warto grać w planszówki i warto zastąpić nimi bezwartościowe seriale, filmy, gry komputerowe czy zwykłe rozmowy ze znajomymi na portalach społecznościowych. Trzeba to jednak powiedzieć, że mimo iż gry planszowe dla dorosłych mają mnóstwo zalet, to jednak na pewno nie przypadną one do gustu tak zupełnie wszystkim. Na szczęście mózg można też efektywnie stymulować z pomocą innych narzędzi. Doskonale pobudzą go także różnorodne łamigłówki logiczne, z którymi można się spotkać w krzyżówkach bądź sudoku.

Stymulacja członka za pomocą stóp

Stymulacja członka stopami powiązana jest bardzo często z fetyszem stóp ale jest to równeiż marzenie wielu panów dzwoniących na seks telefony! Czynność ta jest bardzo podobna i działa na tej samej zasadzie co stymulacja członka za pomocą dłoni z ta różnicą, że tutaj kobiety używają stóp. Czynność ta może być na przykład tak zwaną grą wstępną przed czynnościami seksualnymi, a może również te czynności zakończyć. Podobnie jak stymulacja członka ręką jest ona dość uniwersalna i nadaje się do wielu zabaw erotycznych i innych czynności seksualnych. Footjob, bo tak nazywana jest stymulacja członka za pomocą stóp bardzo często jest wykorzystywana przez fetyszystów stóp, którymi głównie są mężczyźni. Seks musi mieć urozmaicenia, bo powszechnie wiadomo, że nawet najlepsze i najprzyjemniejsze czynności powtarzane ciągle w tej samej formie po jakimś czasie mogą już tak nie bawić, a w przypadku seksu nie dawać już takiej przyjemności, dlatego też footjob, handjob czy różne zabawy erotyczne i pozycje seksualne są w seksie bardzo przydatne, ponieważ dają jakieś urozmaicenie i przy okazji nowe doznania. Wiele kobiet uwielbia w ten sposób zaspokajać swoich facetów, zwłaszcza wtedy gdy cierpią na obniżone libido.

Inne atrakcyjne dziewczyny