Nasz seks telefon jest tańszy niż za doładowanie

Zapewne dobrze wiecie, że cena rozmów z naszymi dziewczynami jest bardzo niska. Stawka w okolicach2,5zlotych za minutę to naprawdę rzadkość na naszym rynku. Co więcej nawet oferty studentek za doładowanie wychodzą drożej – gdyż powyżej 3zł za minutę. Dla porównania cen zrobiliśmy drobne badanie rynku.

Sprawdziliśmy dla Was trzy oferty.

W pierwszej dziewczyna zażądała doładowania za 30zł. Co za to otrzymaliśmy? Kobietka niezbyt chętnie porozmawiała z nami przez około osiem i pół minuty, po czym oświadczyła, że jest już zmęczona i musimy kończyć. Jakość rozmowy oceniamy na 2/10, a sam koszt około 3,5zł minuta.

To i tak nic w porównaniu z kolejna dziewczyną ogłaszającą się na erotycznych portalach. Tutaj doładować trzeba za pięć dych, po czym dziewczyna oświadcza, że dziś nie ma czasu po wpadła właśnie do niej koleżanka! Rozmowę udało się wykonać dopiero następnego dnia. Trwała 15 minut i było tak trochę od niechcenia, chociaż lepiej niż w pierwszym przypadku. Tutaj cena wyniosła około 3,3zł za minutę, a jakość usługi powiedzmy 4/10.

Co do trzeciej dziewczyny – zażądała doładowanie za 30zł po czym w rozmowie mówi, że ma tylko pięć minut i żebyśmy się streszczali. Poziom bezczelności z jej strony w trakcie rozmowy sięgał zenitu! Jakość nie można ocenić inaczej niż 1/10 a sam koszt około 6zł za minute! Jaka nasuwa się konkluzja? Otóż nasz seks telefon jest prawdziwym liderem rynku w każdej kategorii. Rozmowy z dziewczynami są oceniane średnio na niemal 9/10 a koszt połączenia to tylko 4,92zł/minuta. Nie warto ryzykować sex telefonu za doładowanie skoro można mieć pikantna rozmowę taniej i szybciej, a w dodatku o dowolnej porze! Zastanówcie się dwa razy zanim pomyślicie o świntuszeniu z amatorką za doładowanie telefonu.

Inne atrakcyjne dziewczyny