Koszty rozmow na erotycznym telefonie

Koszty rozmów przez sex tel wcale nie są takie wysokie jak mogłoby się wydawać. Nasz strona oferuje rozmowę z najbardziej atrakcyjnymi kobietami o podniecającym głosie za zaledwie 3,69zł brutto za minutę. Wychodzi na to, że rozmowa, która powinna dać już spełnienie kosztuje około 25zł. Wiele facetów szuka też prywatnych ofert typu: sex telefon za doładowanie komórki. Przeważnie tego typu dziewczyny żądają doładowania 30zł za 5 minut rozmowy oraz 50zł za 10 lub 15 minut. We wszystkich przypadkach jest to drożej niż na naszym portalu. Co więcej spora część takich ofert jest umieszczana przez nieuczciwe osoby. W praktyce oznacza to, że prześlesz kod doładowania telefonu i kontakt na tym się zakończy. Tysiące osób zostało w ten sposób oszukanych. U nas stawka naliczana jest minutowo, więc masz pewność uczciwości oraz kontrolowania kosztów. Uwierz mi naprawdę sporo osób szukających seks telefonu za doładowanie mocno się rozczarowała i teraz szukają tylko sprawdzonych ofert dlatego są naszymi stałymi klientami.

Nie warto płacić pieniędzy przed rozmową ponieważ to jedna wielka loteria. Zaufaj uczciwemu sposobowi rozliczania i wybierz sprawdzonego dostawcę usług czyli portal seks-telefon24.pl

Jak będzie wyglądał rozwój portalu seks-telefon24.pl w najbliższym czasie?

W dniu dzisiejszym przeprowadzilismy spotkanie poświęcone dalszemu rozwojowi naszego portalu. Ustalilismy harmonogram rozwoju na jajbliższe miesiącu. Po pierwsze chcemu utrzymać jak najwyższa jakość ogłoszeń oraz dokonać rekrutacji kolejnych kobiet do naszej sex linii. Po drugie co ucieszy na pewno wszystkich użytkowników – zostanie utrzymana cena połączenia za minutę w wysokości 2zł 10 groszy netto za minutę co czyni nas najtańszym sex teelfonom w Polsce. Zapewniamy Was, że tak zostanie przynajmniej do końca przyszłego roku!
Zastanawialiśmy się również nad przebudową szaty graficznej serwisu ale opinie użytkowników zrewidowały nasze plany. Okazało sobie, że ludzie cenią sobie prosty i przejrzysty zarazem wygląd naszego portalu, który umożliwia szybkie wyszukanie interesującego anonsu.
Przez najbliższe miesiące będziemy starać się stale zwiększać liczbę ofert zamieszczonych na stronie oraz wybierać dla Was tylko najlepsze Panie, jakie chcą świadczyć tego typu usługi. Wszystko po to abyście mogli wciąż odkrywać nowe wymiary erotycznego życia.

Inne atrakcyjne dziewczyny