Korzyści płynące z sex telefonu połączonego z masturbacją dla mężczyzn i kobiet

Większość kobiet masturbuje się głównie dlatego, że daje im to przyjemność. Jednakże, istnieje więcej korzyści z tej działalności. Niektóre z istotnych zalet są omówione poniżej.

– Masturbacja podczas seksu przez telefon pomaga organizmowi się zrelaksować. Masturbacja to świetny sposób na pozbycie się napięcia i stresu. Twój poziom energii wzrośnie i będzie w stanie skupić się na zadaniach, które wymagają koncentracji. Jest to tańsze i nie ma skutków ubocznych leków uspokajających lub alkoholu. Obniżenie poziomu stresu może pomóc Ci mieć lepsze relacje z ludźmi wokół Ciebie.

– Pomaga pokonać bezsenność. Wiele kobiet używa masturbacji, aby się wyciszyć i zasnąć w nocy po pracowitym dniu. Poziom dopaminy, hormonu, który sprawia, że czujesz się dobrze, wzrasta przed punktem kulminacyjnym. Endorfiny, które są uwalniane po szczytowaniu, wywołują efekt uspokajający, który pomaga zasnąć.

– Przyczynia się do zapobiegania infekcji szyjki macicy Kiedy kobieta masturbuje się, szyjka macicy jest otwierana podczas orgazmu. Działanie to rozciąga śluz w szyjce macicy i prowadzi do zwiększenia poziomu kwasowości. Płyn szyjkowy staje się bardziej przyjazny dla przyjaznych bakterii, a pochwa otrzymuje więcej nawilżenia. Ten ruch płynu pomaga również wypłukać organizmy wywołujące choroby.

– Prowadzi do poprawy zdrowia układu sercowo-naczyniowego Badania wykazały, że kobiety, które mają orgazmy regularnie mają lepsze zdrowie układu sercowo-naczyniowego. Mają one również większą odporność na cukrzycę typu 2 i chorobę wieńcową serca.

– Może zapewnić ulgę w bólu. Kiedy masturbujesz się się w ciągu kilku dni przed cyklem, możesz zmniejszyć dyskomfort fizyczny związany z okresami. Skurcze przedmiesiączkowe, bóle pleców i związane z nimi objawy, takie jak korpulencja i drażliwość są również zmniejszone. Orgazmy mogą również zapewnić pewną ulgę od migreny.

– Wzmacnia dno miednicy. Częste orgazmy zapewniają trening, który jest potrzebny dnu miednicy. Podczas orgazmu wzrasta tętno, ciśnienie krwi w łechtaczce i oddech. Napięcie mięśniowe wzrasta, ponieważ macica jest wypychana do góry. Zwiększa to siłę całego regionu i zdolność do osiągania satysfakcji seksualnej.

– Bezpieczna forma seksu. Tylko w ten sposób możesz cieszyć się seksem bez narażania się na choroby weneryczne czy ciążę.

– Poprawia samoocenę. Twoja pewność siebie rośnie, gdy odkrywasz i pielęgnujesz swoją seksualność. Wzmacnia się Twoja relacja z samą sobą i zaczynasz postrzegać siebie jako bardziej atrakcyjną i seksowną kobietę. Możesz również być w stanie znaleźć uzdrowienie dla negatywnych doświadczeń seksualnych w swojej przeszłości. To znacznie zwiększy twoje zainteresowanie seksem i zdolność do odbierania przyjemności.

– Masturbacja w połączeniu z sex telefonem doskonale poprawia nastrój Badania wykazały, że substancje chemiczne uwalniane podczas masturbacji do orgazmu mogą leczyć depresję. Kiedy jesteś pobudzony, poziom hormonów dopaminy znacznie wzrasta. Bycie zaspokojonym seksualnie ma również pozytywny wpływ na ogólną jakość życia.

Inne atrakcyjne dziewczyny