Jak utrzymać gorącą namiętność w związku?

namietnoscKażdy, kto kiedykolwiek był w długotrwałym związku wie, że z czasem rzeczy mogą stać się trochę nudne. Po kilku latach robienia tego samego, stajesz się zaznajomiony i wygodny ze sobą. Na szczęście dla par tam, którzy chcą przyprawić ich związek, istnieje kilka rzeczy, które można zrobić, aby uzyskać ogień spalania wszystko od nowa. Cała nadzieja nie jest stracona, jeśli chodzi o znalezienie tej iskry. Jedną z rzeczy, które pary mają tendencję do pozwalania, jest nadmierne korzystanie z technologii. Może to być czas, aby usunąć telewizor ze ściany sypialni. Pozwoli to Tobie i Twojemu partnerowi na ponowne połączenie się ze sobą na bardziej intymnym poziomie. Pozwólcie sobie nawzajem być rozrywką w najlepszym czasie. Zamiast oglądać telewizję możesz zaoferować masaż nad świecą. Pozwól, aby rozproszenia pozostały poza sypialnią, abyś ty i twój partner mogli stać się jednym romantycznie; robienie tej prostej rzeczy może zdziałać cuda dla związku, zwłaszcza jeśli obie strony są bardziej niż chętne do zabawy.

Istnieje wiele sposobów, w jaki można wdrożyć swoje ulepszenia w swoim związku i nadal czerpać z niego przyjemność. Nie ma nic złego w seks telefonie do ukochanej drugiej osoby co jakiś czas. Zaangażowanie w grę wstępną przez telefon jest nie tylko seksowne przez zabawę. Przynosi pewien rodzaj podniecenia do twojego związku, który tylko wy dwoje możecie cieszyć się. Sexting jest dyskretny i niegrzeczny w tym samym czasie, a dodatkowo sprawia, że twój partner czuje się tak, jakby był przez ciebie pożądany. Bądź zabawna i flirtuj, spróbuj wysłać kilka z tych wiadomości do swojego partnera co najmniej dwa razy w tygodniu.

Czas na łóżko to czas przytulania. Dla wielu par jest to czas, kiedy chcecie się zrelaksować. Ale nie pozwól, aby twoja sypialnia była miejscem, w którym sen przejmuje kontrolę. Zmień swoją sypialnię w miejsce uzdrawiania seksualnego. Utrzymuj ciepłą temperaturę, abyś zawsze był zrelaksowany, gdy jesteś w swojej sypialni. Powiedziano, że ciepła sypialnia tworzy bardziej seksualny nastrój. Zmień oświetlenie w swojej sypialni na bardziej seksowną atmosferę. To pozwoli Ci stworzyć nastrój, który nie jest wymuszony. Unikaj zakładania zbyt wielu ubrań, gdy idziesz do łóżka. Działanie skóra do skóry może stymulować narządy płciowe, dzięki czemu łatwiej jest zainicjować seks. Chodzi o to, aby czuć się seksownie. A kiedy czujesz się sexy, twój partner będzie postrzegał cię jako takiego. Kilka dni w tygodniu, spróbuj odejść od wygodnych ubrań i bardziej w kierunku mniej wygodnych ubrań. Sięgnij po negliż lub koszulę nocną w porze snu. Dokonywanie tej małej próby może dodać trochę iskry z powrotem do sypialni i do serca kochanka. Wiele par ma tendencję do robienia tych samych rzeczy, gdy przychodzi czas na seks. Gra wstępna jest unikana i wielu chce po prostu dostać się do mety. Poświęć czas, aby spowolnić rzeczy. Ważne jest, aby pary cieszyły się wzajemnie swoim towarzystwem podczas tego procesu. Dowiedz się, jak cieszyć się grą wstępną, ponieważ gra wstępna ma zdolność do zwiększenia pobudzenia, dzięki czemu doświadczenie będzie 10 razy bardziej przyjemne dla was obojga.

Pokochaj swoją brzoskwinkę!

Pozwól sobie na trochę więcej intymności i odkryj swój srom – tak, swoją cipkę! Więc chwyć małe lustro i zacznijmy. Na rynku jest kilka lusterek specjalnie zaprojektowanych do tego celu, jednak zwykłe ręczne lusterko wystarczy. Możesz trzymać je między udami, aby pozwolić swoim rękom na swobodną eksplorację. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo światła i poruszaj lustrem, aby dobrze przyjrzeć się wszystkim częściom swojej intymnej piękności!

Zacznij swoje odkrycie sama lub podziel się nim z partnerem. Narysuj obrazek swojego sromu i powieś go na ścianie lub wklej do swojego dziennika, domagając się prawa do swojej zmysłowej i seksualnej boskości. Każdy wie, że kobiety mają pochwę, jednak mamy coś więcej. To, co naprawdę mamy, to srom, który obejmuje pochwę, łechtaczkę, kaptur łechtaczki, wargi sromowe większe, wargi sromowe mniejsze, wargi sromowe wewnętrzne, cewkę moczową, z której wydalany jest mocz, a na sam koniec – mons pubis.

kobiety na telefonOdsuń lusterko trochę dalej, a zauważysz ścieżkę ciała, która rozciąga się od dolnej części wejścia do pochwy do odbytu. To jest krocze. Dotknij go. Przekonaj się sama, jak bardzo jest ono wrażliwe na dotyk. Podczas seksu oralnego i analnego stymulacja tego obszaru może naprawdę zwiększyć orgazmy. Każda kobieta jest inna, a zatem odkryj, co działa na ciebie. W różnych porach miesiąca intensywność tej cienkiej warstwy skóry będzie się zmieniać w zależności od poziomu hormonów, cyklu menstruacyjnego, a nawet nastroju. Te czynniki zmienią wrażliwość tego obszaru i innych obszarów w całym ciele, dlatego pamiętaj, aby odkrywać swoją seksualność w różnych porach. Zwróć uwagę na fakturę swojego sromu. Powinna być gładka, pozbawiona wszelkich zgrubień, przebarwień, pęcherzyków czy jakiejkolwiek wysypki. Wewnętrzna strona warg sromowych powinna być jasnoróżowa. U kobiet o ciemniejszej karnacji zauważysz nieco ciemniejszy odcień czerwieni. Jeśli zauważysz guzki, wysypki lub przebarwienia, czerwono-fioletowy kolor sromu lub wrażliwe miejsca, natychmiast skontaktuj się z lekarzem, ponieważ możesz cierpieć z powodu reakcji alergicznej. Czasami jest to tak proste, jak zmiana proszku do prania, mydła do kąpieli, marki chusteczek dla kobiet, których używasz, a nawet papieru toaletowego. Jeśli problem nie ustępuje, poproś o konsultację ze specjalistą.

Twoje odkrywanie siebie jeszcze się nie skończyło. Rozsuń swoje wargi sromowe i zajrzyj do środka. Jeśli jesteś dziewicą, możesz zobaczyć cienką warstwę skóry w poprzek dolnego otworu pochwy. Nazywa się to błona dziewicza. Nie martw się, jeśli jej tam nie ma, zazwyczaj ulega ona rozerwaniu w wyniku intensywnych działań lub wypadków, w których doznałaś, np. upadku na kierownicę roweru. Czasami błona dziewicza nie rozrywa się podczas pierwszego stosunku i może powodować problemy, takie jak ból i niezdolność do osiągnięcia penetracji. Jeśli masz wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem. Powoli wsuń palec do wnętrza pochwy. Poruszaj palcem dookoła. Poczuj jej teksturę. Jest w porządku, naprawdę – należy do ciebie! Mięśnie, które czujesz ściskając twój palec mają fakturę tektury falistej. Te mięśnie pomagają wciągnąć penisa głębiej w twoje ciało. Zaciśnij mięśnie pochwy, aby poczuć, jak są silne. To jest to, co twój kochanek będzie czuł, gdy jego penis będzie w tobie. Twoja pochwa rozciąga się trzy do dziesięciu centymetrów wewnątrz i około 2 cm na szerokości. Jeśli czujesz jakikolwiek ból podczas stosunku, który nie jest spowodowany słabym smarowaniem i trwa ponad miesiąc, skonsultuj się z lekarzem. Wycofaj swój palec z ciała. Możesz zauważyć odrobinę wilgoci. Twoje ciało produkuje mleczną, mętną, białą lub przezroczystą wydzielinę. Jest to normalne. Czasami będzie ona gęstsza, gdy masz owulację. Szarobiała, żółtozielona lub grudkowata wydzielina jest oznaką kłopotów. Zawsze konsultuj się ze swoim lekarzem lub ginekologiem, jeśli masz jakiekolwiek obawy. Jeśli Twój lekarz nie słucha, znajdź takiego, który to zrobi.

Wepchnij swój palec z powrotem do środka pochwy. Zbadajmy jeszcze trochę. Tym razem zajmijmy się wrażeniami. Słynny punkt G to obszar gąbczastej tkanki otaczającej cewkę moczową. Każdy ma takie miejsce. Jednak odczucia w tym obszarze są różne u różnych kobiet i nie każda kobieta lubi jego stymulację. Najłatwiejszym sposobem na znalezienie swojego punktu G jest siedzenie na sedesie lub na krześle. Rozdziel szeroko uda i włóż najdłuższy palec, zwykle środkowy, do pochwy. Stymuluj przednią ścianę pochwy, pocierając palcem w górę w kierunku brzucha. Naciśnij drugą ręką w dół na brzuch, tworząc jeszcze większe tarcie. Niektórzy badacze twierdzą, że punkt G jest około pięciu centymetrów wewnątrz pochwy, choć różni się nieznacznie dla każdej kobiety. Możesz odczuwać potrzebę oddania moczu, kiedy twój punkt G jest stymulowany. To uczucie minie w ciągu kilku sekund. Stymulacja punktu G może prowadzić do kobiecego wytrysku, co może być kłopotliwe dla niektórych kobiet, zwłaszcza jeśli nie są świadome tego, co to naprawdę jest kobiecy wytrysk. Twój partner może pomóc Ci w zlokalizowaniu twojego punktu G lub możesz pokazać mu lub jej, gdzie to jest i jaki rodzaj stymulacji lubisz tam. Eksperymentować możesz sama lub z partnerem. Istnieją również różne zabawki seksualne dla dorosłych zaprojektowane specjalnie do stymulacji punktu G, z których można czerpać wielką przyjemność. Każda kobieta doświadcza wrażeń z punktu G inaczej. Jeśli lubisz to – świetnie! Jeśli nie, spróbuj czegoś innego.

Inne atrakcyjne dziewczyny