Co sprawia, że związek jest niezdrowy?

Związki są ważnymi aspektami naszego życia, które pielęgnujemy i czasami nie moglibyśmy bez nich żyć. Mamy nadzieję, że wszystkie nasze związki są zdrowe, ale w rzeczywistości często tak nie jest. Jak z wszystkim, relacje mogą przyjść w formie albo dobrego lub złego. Będziesz miał wiele relacji w swoim życiu, w tym te z przyjaciółmi, rodziną i znaczącą osobą. To relacje miłosne, które pielęgnujemy najbardziej i często tęsknimy za nimi do punktu obsesji. Niestety, wiele razy te związki miłosne mogą być dla nas niezdrowe i powodować wiele nieszczęść i bólu.

Kiedy wchodzisz w związek z kimś, ważne jest, aby nie mylić miłości z pożądaniem. Miłość jest tym, czego wszyscy szukamy, ale czasami wszystko, co kończymy, to pożądanie przebierające się za miłość. Te typy relacji są oparte głównie wokół wspaniałego życia seksualnego. Podczas gdy wielki seks przez telefon jest czymś co my wszyscy uwielbiamy, to jest jeden znak, że może to być niezdrowy związek. Relacje z miłością powinny być zrównoważone i pielęgnujące dla obu stron, a jeśli opierają się na darmowym seksie, nigdy nie mogą zaspokoić potrzeb ludzi zaangażowanych w ten niezdrowy cykl. Ostatecznie pożądanie będzie zużywać się i może się okazać, że gdy to minie, nic nie pozostanie. Zaufanie jest kluczem do zdrowego związku i bez niego ty lub twój partner możecie żyć w ciągłym strachu. Strach, że ich kolega kłamie, oszukuje lub angażuje się w inne nieprawdziwe sytuacje, które ostatecznie mogą doprowadzić do zniszczenia związku.

Jeżeli tam jest nie występuje solidna więź, zaufanie między stronami to związek jest niestabilny. Brak zaufania lub strach, że twój kolega może nie być uczciwy w sprawach, które mają znaczenie, jest pewnym znakiem niezdrowego związku. Współpraca między partnerami jest ważnym elementem w utrzymaniu związku solidnym i nieugiętym. Potrzeba dwojga, aby poradzić sobie z większością sytuacji, które pojawią się podczas naszego życia i czasu spędzonego z bliskimi. Obie strony w związku powinny robić swoje, aby utrzymać wszystko w dobrym porządku. Jeżeli jedna lub druga osoba w związku jest stale naładowana wszystkimi trudnymi rzeczami, podczas gdy druga pozwala im na to ma kontrolę zamiast współpracy. Relacja gdzie jedna strona robi wszystko może zadowalać kogoś podczas gdy ktoś inny może odczuwać mnóstwo ciężkich uczuć, które mogą zniszczyć związek po czasie. Doprowadzi to do wielu niezdrowych sytuacji i najlepiej unikać ich za wszelką cenę. Szacunek w związku jest kluczowy dla obu zaangażowanych stron. Związek, w którym jedna strona nie posiada odpowiedniego szacunku dla drugiej może bardzo szybko zakończyć się tragedią.

Jeśli jesteś w związku, w którym nie szanujesz swojego partnera lub on nie szanuje ciebie, istnieje potencjał dla wielu wątpliwości, które mogą później prowadzić do większych problemów. Jeśli nie ma szacunku w związku z jednej lub drugiej strony jest to pewny znak niezdrowej relacji. Każdy związek z kimś, kto nie potrafi radzić sobie z własnymi błędami i stale wini innych za wszystko powoli podważa więzi między nimi. Relacje takie jak ta pozostawiają jedną stronę czującą się jak gdyby miała bronić się stale przed winą i potencjalnymi atakami drugiej osoby. Nikt nigdy nie powinien być traktowany jak wycieraczka. Ludzie w zdrowych związkach będą się nawzajem pielęgnować i pracować razem nad rozwiązaniem problemów. Branie winy wspólnie jest zdrowe dla większości związków. Granie w grę kto jest winny jest pewnym znakiem niezdrowego związku i powinno się go unikać.

Inne atrakcyjne dziewczyny