Co mężczyźni i kobiety mówią o swoich sekretach seksualnych?

Od 38-letniego mężczyzny: Moja żona i ja byliśmy w separacji przez sześć miesięcy. W tym czasie miałem przelotne związki z kilkunastoma kobietami. Kiedy wróciłem do żony, nie powiedziałem jej o innych kobietach aż do naszej pierwszej wielkiej kłótni. Zarzuciła mi, że jestem samolubny w łóżku, a ja odparłem: Samolubny! Miałem tuzin kobiet podczas miesięcy kiedy byliśmy osobno. Żadna z nich się nie skarżyła. Samolubny, kurwa twoja dupa. Nigdy nie jesteś zadowolona, to twój problem!

30-letnia kobieta mówi: Janusz i ja byliśmy razem przez trzy lata, zanim zdecydowałam się powiedzieć mu coś, czego nigdy nie powiedziałam nikomu. Powiedziałam mu, bo chciałam, żeby mnie lepiej rozumiał. On często prosił mnie o seks oralny, a ja się opierałam. Janusz myślał, że że nie kochałam go wystarczająco. Był też inny powód. Kiedy byłam dzieckiem, moja matka zostawiała mnie z męską opiekunką. Pewnego dnia ten facet namówił mnie na seks oralny. Zrobiłam to, bo się bałam i chciałam. żeby mnie polubił. Zakneblowałam się i czułam się po tym okropnie. Nigdy nie chciał tego więcej, ale to doświadczenie mnie naznaczyło. Kiedy powiedziałam Januszowi, on był wyrozumiały. Napięcie między nami wyparowało. W końcu poczułam się komfortowo uprawiając z nim seks oralny.

46-letni mężczyzna mówi: Zdradzałem żonę w pierwszych latach naszego wspólnego życia. razem, ale nigdy jej o tym nie powiedziałem. Zbliżamy się do naszej dwudziestej piątej rocznicy związku. Ta informacja tylko by ją zraniła. To może uspokoić moje sumienie, ale jakim kosztem dla niej? Trzymam się w tajemnicy. Zachowuję dyskrecję.

A 37-letnia kobieta mówi: Nigdy nie mówiłam mężczyznom w moim życiu życiu o moich fantazjach. Często są one dzikie i czasami brutalne. Fantazjuję o byciu bitą i biczowaną, o seksie z więcej niż jednym jednym mężczyzną i z kobietą. Moje fantazje są jak coś, co byłoby cenzurowane w kablówce. Nie jestem do końca winna z ich powodu, ale ale nie jestem z nich dumna. A gdybym powiedziała o nich mężczyźnie, mógłby mieć złe wyobrażenie o tym co ja naprawdę lubię w łóżku. Nie w ten sposób!

Inne atrakcyjne dziewczyny