logo

Witaj na najtańszym sex telefonie - rozmawiaj za 2.58zł/min!

Jak zacząć rozmowę na seks telefonie?

Seks telefon jest usługą, która kiedyś była niezwykle sławna. Obecnie nadal opłaca się z niej skorzystać, aczkolwiek jeśli planujesz tego dokonać, wpierw musisz się do tego przygotować.

Pora się odważyć na sex telefon!

Zapewne to zaczęcie gierki będzie dla ciebie najbardziej skomplikowane. Rozmowę zacznij więc od prostego zapytania - "co masz aktualnie ubrane?". Zaczekaj na ripostę i spróbuj powiedzieć, jak sam aktualnie wyglądasz lub jak powoli zrzucasz z sylwetki części ubioru. Nierzadko sex telefonpogawędki erotyczne mogą zacząć się choćby banalnym "dzień dobry" - to też prawidłowe rozpoczęcie. Jeżeli już zdecydujesz, o czym będziesz opowiadać, pomyśl następnie, jaką postać odtworzysz. Możesz być osobą dominującą i mówić zdania dość napastliwie albo przyjąć posłuszną postawę. Spróbuj jak najdokładniej grać swoją rolę, bo dzięki temu pogawędka zapewni ci znacznie więcej frajdy. Kluczowe jest także to, abyś pozbył się poczucia wstydu i odważnie robił to, co zechcesz. Zanim zatelefonujesz jednak na sex telefon, dowiesz się, czy dysponujesz wystarczającą liczbą pieniędzy na telefonicznym koncie. Możesz również sięgnąć po bezpłatne rozmowy, ażeby potem nie zamartwiać się, iż twoja dyskusja zostanie znienacka przerwana. Jeżeli bowiem dysponowałbyś niewielkim stanem konta, byłbyś zmuszony na okrągło trapić się tym, że w kluczowej chwili twój aparat telefoniczny nagle przestanie działać. To byłoby niemiłe dla ciebie samego i twojej lubej.

Jeżeli testujesz sex przez telefon (http://sextelefon.org.pl/) pierwszy raz, to absolutnie normalne, iż konwersacja nie będzie od razu perfekcyjna. Wszystkiego możesz się jednak nauczyć, jeżeli z podobnej rozrywek postarasz się korzystać systematycznie. Po paru rozmowach uzyskasz niezwykłą odwagę i od tej chwili każdą kochankę będziesz mógł rozgrzać i zaspokoić. Wystarczy tylko, że zadzwonisz pod jej numer i kolejno przedstawisz jej seksualne historyjki, które to zdarzyły ci się w dawnych latach.